İzmir Taraftarları

Karşıyaka stadının peşini bırakmıyor

Karşıyaka’da başkan Turgay Büyükkarcı yolu gözlenen statla ilgili temaslarda bulundu. Başkan Büyükkarcı, Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Kasapoğlu’yla İzmir’de görüştü.

Görüşmeye İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı Başkanı Ali Erten de katıldı. Toplantıda inşaatı yılan hikayesine dönen Karşıyaka’ya yeni yapılacak statla ilgili son gelişmeler görüşüldü. Karşıyaka Belediyesi’nden inşaat ruhsatı alamayan projeye ruhsat çıkarmak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na başvuru yapılmıştı. Geçen yıl 2 kez yenilen imar planına 7 vatandaşın dava açtığı stadın inşaatı yargı sürecini bekliyor.

KARŞIYAKA’DAN DAVET

TFF 3. Lig’de genç kadrosuyla yeni sezonda yeni hedeflere koşmaya hazırlanan Karşıyaka, geçtiğimiz hafta görüşerek anlaştığı 10 futbolcuya cuma günü toplu sözleşme imzalatmaya hazırlanıyor.

GENÇLERİN SÖZLEŞMESİ SÜRÜYOR

Kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı, 2. Başkan Gökhan Şensan, Futbol Şube Sorumlusu Hakan Çeliker ve Sportif Direktör İsmet Arzuman’ın tek tek görüştüğü bu 10 oyuncunun yanı sıra takımın ağabeyleri Abdülhamit Yıldız, Mahmut Temür, Mustafa Aşan ve Tayfun Pektürk de kulübe görüşmeye davet edildi. Onur Kıntaş, Cenk Özbey, Hakan Kuş, Anıl Çıracı, Battal Demirbilek, Bartu Umut, Arif Cılak, Fatih Öztekin, Harun Atalay ve Mustafa Değirmenci ile anlaşan ve cuma günü sözleşme yenileyecek olan yönetim, bu 4 oyuncunun da görüşmeye gelmesini ve yeniden sözleşme yenilemesini istiyor. Yeşil-kırmızılı kadroda kaleci Erhan Erentürk, Doğukan İnci, Özgür Güler, Görkem Kınay, İlyas Kahraman ve Mahir Aydın gibi genç isimlerin sözleşmesi ise sürüyor.

1
Cevap yaz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
murat gececi Recent comment authors
Yeniden eskiye Eskiden yeniye En çok oy alan
murat gececi
murat gececi

stadımız şerefimiz namusumuzdur ATAmızdan bize mirastır bilmeyen kalmasın nöbetteyiz santraya kadar..