İzmir Taraftarları

Karşıyaka’da alacaklılar kapıya dayandı

Karşıyaka’nın Amatör Küme’ye düşmemesi için Banahene’ye 17 Mayıs’a kadar ödeme yapılması gerekirken Ofoedu, Duric ve Fall da sırada bekliyor

TFF 2. Lig’de tutunamayarak 3. Lig’e düşen Karşıyaka’da yönetim üst üste gelen eski borçlarla boğuşmaktan nefes almakta zorluk çekiyor.

Maddi kaynak arayışı sürüyor

Alacakları ödenmediği için sezon içinde FIFA kanalıyla KSK’nin 3 puanını sildiren eski oyuncu Banahene bu kez de takımın küme düşürülmesi için geçtiğimiz günlerde başvuru yapmıştı. Banahene’ye 55 bin Euro ödemesi gereken Karşıyaka, ayrıca yine eski oyuncular Ofoedu, Duric ve Djiby Fall’ın dosyalarını kapatmak için de maddi kaynak arayışını sürdürüyor. 2012-2013 sezonunda KSK forması giyen Banahene’ye 17 Mayıs Perşembe gününe kadar alacağının yatırılması gerekirken Ofoedu, Duric ve Fall’ın da alacakları için kaynak arayışları hızlandı. KSK, bu sezon daha önce taraftarın desteğiyle Okan Şahingöz ve Makukula, Mesut Sancak’ın katkısıyla ise Shukurov, Kovalchuk ve Juninho’nun paralarını ödeyip 30 puan silme cezasından kurtulmuştu.

Cevap yaz

avatar