İzmir Taraftarları

Karşıyaka’da işlem tamam

TFF 3. Lig’de 38 yıl aradan sonra mücadele etmeye hazırlanan Karşıyaka’da dün imzalar konuştu. Geçtiğimiz hafta tek tek görüşülen 9 oyuncunun 2 milyon lirayı bulan alacakları ödendi ve dün Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nde düzenlenen törenle sözleşme yenilendi.

Fatih Öztekin, Harun Atalay, Battal Demirbilek, Bartu Umut, Anıl Çıracı, Arif Cılak, Onur Kıntaş, Cenk Özbey ve Mustafa Değirmenci dün Kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı, 2. Başkan Gökhan Şensan, Futbol Şube Sorumlusu Hakan Çeliker, yöneticiler Cafer Aralı, Mehmet Yaya, Sportif Direktör İsmet Arzuman ve teknik direktör Ufuk İskender’in de bulunduğu törenle yuvada kaldı. Tümü altyapıdan yetişen 9 futbolcunun yanı sıra takımın tecrübeli isimleri Abdülhamit, Mahmut ve Tayfun ile de temaslar sürüyor.

GENÇLERLE YOLA DEVAM

Karşıyaka dün altyapı patentli 9 oyuncuyla yola devam ederken 10 oyuncunun sözleşmesi ise devam ediyor.
Yine altyapıdan yetişen kaleci Erhan Erentürk ile geçtiğimiz sezon profesyonel yapılan Doğukan İnci’nin yanı sıra Özgür Güler, Görkem Kınay, İlyas Kahraman, Mahir Aydın, Batuhan Altın, Namık Çelik, Mehmet Aksoy ve Cem Güçlüerler’in sözleşmesi sürüyor.

Cevap yaz

avatar